Profil firmy

Firma CREATEC vznikla v roku 1999. Hlavným zameraním spoločnosti je dizajn najrozličnejších nábytkových a interiérových prvkov a samotná realizácia interiérov.

Hlavnou filozofiou firmy je vlastný, moderný dizajn, vysoké kvalitatívne prevedenie, vysoká úroveň služieb a najmä spokojný zákazník na konci diela.
Zameriavame sa na interiéry strednej, vyššej a exkluzívnej kategórie, zväčša bytov a rodinných domov. Tiež sme špecialisti na projektový manažment a to v zmysle realizácie väčších projektov ako sú hotely, kancelárske priestory alebo iné, súkromné alebo verejné interiérové priestory. Služby projektového manažmentu ponúkame v plnom rozsahu.

V atypickom nábytku, ktorý tvorí nosnú časť nášho výrobného programu dokážeme ponúknuť takmer čokoľvek, obmedzenia sú dané iba dostupnými technológiami a vyrobiteľnými konštrukciami. Nakoľko sme iba ľudia, netvrdíme, že ponúkame dokonalosť samú, v každom prípade sa snažíme o jej maximálne zvládnutie. Kvalita našich produktov je porovnateľná s poprednými západoeurópskymi výrobcami nábytku, o čom sa domáci, aj zahraničný trh má možnosť presviedčať už 20 rokov. Používané materiály, najmä kovania, sú od popredných, kvalitou známych, európskych producentov ako sú spoločnosti Blum, Hettich, Kässebohmer a iné.

Každý rok je vytvorená nová kolekcia nábytku typovej rady. Zameranie typových prvkov spočíva v obývacom, spálňovom a jedálenskom nábytku, kuchyne tvoríme a realizujeme na mieru. Pre zákazníkov, ktorí chcú kuchyňu už za 14 dní od objednania, ponúkame produkty kvalitnej rakúskej firmy HAKA Kueche. Túto firmu na Slovensku zastupujeme od augusta 2010.

Obývací nábytok doplňujeme sedacím nábytkom z vlastnej dizajnovej kolekcie, prípadne so zmluvnými výrobcami sedacieho nábytku, či už Slovenskými alebo Talianskymi.

Jedálenský nábytok dopĺňame vlastnou radou stoličiek GENTA alebo stoličkami talianskej firmy Trablado, ktorej sme aj výhradným zástupcom pre Slovensko.

Hlavným dizajnérom firmy je Ing. Martin Dvořák, ďalším je Ing. Pavel Ťavoda. Okrajovo spolupracujeme aj s externými dizajnérmi, architektmi a sochármi. Jedným z najznámejších sochárov, s ktorým spolupracujeme je akademický sochár Ján Leško z Trebišova.

Každoročne sa zúčastňujeme najväčšej a najvýznamnejšej nábytkárskej výstavy Nábytok a bývanie v Nitre, kde sme pravidelne oceňovaní rôznymi cenami, či uznaniami veľtrhu. Od roku 2005 sme sa zúčastnili aj niekoľkých zahraničných výstav v Českej republike a v Maďarsku.

Sme radi, že ste navštívili naše stránky a venovali nám tým kúsok svojho času. Pokiaľ Vás naša ponuka a produkty zaujali, môžete nás kontaktovať akoukoľvek formou, alebo aj návštevou našej predajne v Bratislave na Galvaniho ulici 7/2A, pri Avione, za hotelom Gate One, prípadne v sídle firmy vo Zvolenskej Slatine, Malá strana č. 3.

Pridaj komentár